لیست اخبار

برگزاری سمینار فنون ارزیابی و سنجش عملکرد در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ۱۳۹۷/۱۱/۱۲

سمینار فنون ارزیابی و سنجش عملکرد در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با حضور جمعی مدیران ستادی سازمان، مدیران و کارشناسان دفتر مدیریت عملکرد وزارت راه و شهرسازی و نمایندگان ادارات کل راهداری و حمل و تقل جاده ای استانها در مرکز آموزش این سازمان برگزار گردید.

ادامه مطلب ...
انتشار نسخه جدید نرم افزار مدیریت عملکرد کارکنان تسما ۱۳۹۷/۱۱/۱۶

پس از 18 ماه تلاش تیم تحلیل نرم افزار، تیم برنامه نویسی و تیم کنترل کیفیت، نسل جدید نرم افزار مدیریت عملکرد کارکنان تسما منتشر گردید.  در این نسخه علاوه بر اعمال تغییرات ساختاری در معماری و زبان برنامه نویسی، قابلیت های متعدد جدیدی نیز به نرم افزار افزوده شد.

ادامه مطلب ...
نشست نقش نوآوری و فناوری در صیانت از دارایی های فیزیکی برگزار شد ۱۳۹۷/۱۲/۰۱

نشست نقش نوآوری و فناوری در صیانت از دارایی های فیزیکی در پارک علم و فناوری با حضور مسئولان استانی و مدیران صنعتی خراسان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، صبح امروز چهارشنبه 1 اسفند نشست نقش نوآوری و فناوری در صیانت در دارایی های فیزیکی با حضور دکتر رضا قنبری، رئیس پارک علم و فناوری، سرکار خانم مهندس علیرضایی، رئیس سازمان صنعت و معدن خراسان، سایر مسئولان استانی و مدیران صنعتی پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد.

ادامه مطلب ...
سومین فن بازار فناوری و نوآوری نفت، گاز و پتروشیمی ۱۳۹۷/۱۲/۱۲

این نمایشگاه شامل بخش ساخت داخل، بخش انتقال فناوری بوده که هدف از برگزاری آن هم‌افزایی و ایجاد فرصتی برای تعامل هرچه‌ تمام‌تر شرکت‌ها و سازندگان داخلی با صنایع مستقر در پارس جنوبی، به عنوان بزرگ‌ترین مرکز صنعتی کشور، بود. از دیگر اهداف برگزاری این رویداد، معرفی شرکت‌های دانش بنیان و فناوری‌های جدید به صنایع و واحدهای صنعتی مستقر در پارس جنوبی، تبادل و هم‌افزایی در خلق فرصت‌های جدید برای تولیدکنندگان و صنعت گران داخلی، کشف زمینه‌های جدید همکاری

ادامه مطلب ...
انتخاب شرکت یسنا پارس به عنوان کارفرین برتر استان ۱۳۹۷/۱۲/۲۰

29 کارآفرین برتر در حوزه های کشاورزی، خدمات و صنعت استان خراسان رضوی در دوازدهمین جشنواره کارآفرینی معرفی شدند که در هفته کارآفرینی طی مراسمی با حضور سرپرست استانداری، مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان، مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان و جمعی دیگر از مدیران دولتی از آنان تجلیل گردید. در این مراسم از سرکار خانم مهندس مریم امامدادی، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت یسنا پارس به عنوان کارآفرین برتر استان خراسان رضوی و یکی از 9 منتخب کارآفرین برتر معرفی شده به سطح ملی تقدیر گردید.

ادامه مطلب ...

در گاهنامه ما شرکت کنید


پیغام شما با موفقیت ارسال شد

لطفا ایمیل را وارد کنید