links links links links links

 
 

راه اندازی و پیاده سازی شبکه

یکی از فعالیت های اصلی شرکت یسناپارس در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، خدمات راه اندازی و پیاده سازی شبکه می باشد. ما با نیازسنجی و بررسی وضعیت موجود و امکانات شما و امکان سنجی نیازهای خواسته شده و همینطور با اولویت قرار دادن منافع مشتری در رابطه با هزینه و زمان ، آماده ی ارائه خدمات تخصصی  به شما عزیزان در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت می باشیم.

طراحی شبکه

 

نیازسنجی، مشاوره و ارائه راهکار

توجه به گستردگی روز افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و کاربرد مستقیم آن در سازمان ها، خدمات تخصصی و حرفه ایی در این فناوری تبدیل به یکی از اصلی ترین نیازها و عنصری جدایی ناپذیر در رسیدن به اهداف مورد نظر سازمان­ها شده است. بالابردن سرعت و ساده سازی انجام امور داخلی و خارجی شرکت ها و به طور خلاصه کاهش هزینه و افزایش بازدهی موجب شده است که سازمانها بیش از پیش به این فناوری نیاز پیدا کنند. با توجه به این نیاز و کاربرد روز افزون آن، داشتن اطلاعات مناسب و کامل در خصوص این علوم و استفاده درست و بهینه از آن تبدیل به یکی از دغدغه های مهم شده است. در همین راستا شرکت یسناپارس پایدار با تکیه بر دانش و تجربیات موفقیت آمیز مهندسان مجرب خود آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه های متعددی در این حوزه می باشد.

نگهداری و ارزیابی امنیت شبکه

نگهداری و حفاظت از اطلاعات و داده ها،  از جمله وظایف خطیر بخش IT و شبکه همه سازمان ها و شرکت ها می باشد و مستلزم یک مدیریت اثر بخش در این حوزه است. در این راستا شرکت یسناپارس بر تکیه بر تخصص و تجارب مهندسین خود برای مدیریت امنیت شبکه، ارائه راهکار های امنیتی، تست نفوذ، سیستم های ثبت وقایع و ... مبنی بر جدیدترین  استاندارد ها شما را یاری نماید.

پشتیبانی شبکه

یکی از معضلات و مشکلات سازمان ها و شرکت ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، نگهداری و مدیریت آن می باشد. در این خصوص تیم مهندسی ما در کنار مشاوره و راه اندازی شبکه ارائه دهنده خدمات متنوعی در زمینه پشتیبانی شبکه می باشد. ما با بررسی وضعیت و موقعیت IT در سازمان ها و شرکت ها ، خدمات متنوعی در زمینه پشتیبانی و نگهداری شبکه ، زیرساخت شبکه و همینطور پشتیبانی از تجهیزات رایانه ای و اداری را با استفاده از تجربیات با ارزش خود در این زمینه و با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهیم.

 
 

 
تعداد بازدید تاکنون:1144508
تعداد بازدید امروز:498
تعداد بازدید دیروز:4171
Membership تعداد اعضاي سايت: 15
Latest New User Latest: Cymbalta Ja Alkoholi
New Today New Today: 0
New Yesterday New Yesterday: 0
Overall Users

People Online بازديدكنندگان آنلاين:
Visitors بازديدكنندگان: 27
Members اعضا: 0
Total Users مجموع: 27
Onine Now Online Now:
   
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت تحقیق و توسعه یسنا پارس می باشد.
Copyright © 2013 - All rights reserved.
طراحي وب سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک